ŞAMPİYON LOJİSTİK TAŞIMACILIK.İTHALAT. İHRACAT. PETROL. GIDA SANAYİ. VE TİCARET. LTD. ŞTİ. Resmi Websitesine hoşgeldiniz. Şirketimiz L1 Yetki belgesi kiralama hizmeti vermektedir. Bizimle iletişim kurmak ve L1 Belgesi kiralamak için lütfen telefon numaralarımızdan iletişime geçiniz.
L1 Belgesi

Hakkımızda   Vizyonumuz   Misyonumuz   Bizden Haber  iletişim

L1 belgesi kiralama
L1 belgesi kiralama
  L1 belgesi kiralama

 

L1 BELGESİ KİRALAMA

ŞAMPİYON Lojistik Taşımacılık Resmi websitesine hoşgeldiniz.

Mersin Lojistik şirketimizin resmi L1 Kiralama Sitemiz içerisinde Şirketimiz hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz. L1 belgesi sahibi olur ve kiralık l1 belgesi avantajından yararlanırsanız, L1 Belgesi ni, Yurt içinde lojistik taşımacılık K.1.  N.2. C.2. belgelerin yetkileri gibi kullanılabilir, bu sayede kantarlardan kolaylıkla  geçebilirsiniz. Mersin Lojistik Şirketimiz L1 belgesi kiralama hizmeti vermektedir. Mersin Lojistik şirketimiz den, hizmet almak ve bizimle iletişim kurmak için lütfen iletişim sayfamıza göz atınız.

KANTARLARDAN KAÇMAYA ARTIK SON VERİN!  Kiralık L1 Belgesi ile KANTARLARDAN KAÇMANIZA GEREK KALMAZ! Sizde, L1 Yetki belgesi kiralayarak KANTARLARDAN KAÇMAYA HEMEN SON VERİN! kiralık L1 belgesi için bizimle iletişim kurup l1 belgesi kiralama hizmetimizden anında yararlanın!

EN UYGUN HİZMET VE ÜCRET GARANTİSİ VERİYORUZ! L1 YETKİ BELGESİ İÇİN BİZİ TERCİH EDİN, FARKIMIZI FARKEDİN!

L1 Belgesi için, merak ettiğiniz konuları bizlere anında sorabilirsiniz. ŞAMPİYON LOJİSTİK olarak müşterilerimiz için sürekli destek ve sürekli hizmet veriyoruz! Kiralık L1 belgesi ücretleri hakkında bilgi almak için bizi lütfen mesai saatlerimiz içerisinde arayın!

Üstelik Mail yoluylada soru sorarak, merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz. Hizmette Kalite ve sürekli iş takibinizin yapılmasını istiyorsanız mutlaka bizi tercih edin! Yüzlerce referansla sizlere hizmet veriyoruz! Tekrar ediyor ve önemle belirtiyoruz ki, L1 Belgesi,  K.1.  N.2. C.2 Belgelerini kapsamaktadır!

L1 Belgesi Nedir ? Hangi Amaçla kullanılır ? L1 Belgesi Hakkında Merak edilenler

 
 1. L1 belgesi ticari emelle yurt içi lojistik FİRMACILIĞI yapacak asıl ve tüzel bireylere verilen yetki  dokümanıdır. Yurtiçi Lojistik firmacılığı yapacak olan işletmelere asıl ve tüzel bireylere verilir. L1 yetki evrakının fiyatı an itibariyle 193.772 TL’dir. L1 Yetki belgesinin bu fiyatı sürekli değişmektedir, L1 Belgesi güncel fiyatı olarak ulaştırma bakanlığından net ve güncel bir fiyat alabilirsiniz. Ayrıca İşletmenin  sahip olduğu L1 Dokümanından faydalanmak isteyen tüzel şahıslardan  her taşıt için 90 TL Vasıta  Tanıtım Kartı fiyatı tahsil edilmektedir.
 2. L1 Belgesi Başvuru Şartları Nelerdir?
  L1 Evrakı alacak olan  hakikat ve tüzel şahısların bir ekip koşulları sağlamaları gerekmektedir Bunlar;

  An itibariyle 150.000 TL kayıtlı anaparaya sahip olması (güncel ücret bilgisini ulaştırma bakanlığından öğrenebilirsiniz)
  Ticaret Odasına kayıtlı olması
  Merkeze ait en az 1.000 m2’lik kapalı ve/veya sarih alana sahip ve yükleme, boşaltma depolama, stoklama, ambalajlama, tasnif, satış ve pazarlama sipariş tasarlanması, dağıtım gibi hizmetlere ergonomik olması

  Genel de karıştırılan kargo firmacılığı ve Lojistik firmacılığı birbirinden değişik firmacılık çeşididir.
  Lojistik firmacılığı, mahsullerin istenilen zamanda istenilen yerde ve uygun maliyetle bulunması ile ilgilenirken Kargo firmacılığı bu mahsulün bir yerden bir yere taşınılması ile ilgilenir. Yurt içi Lojistik firmacılığı yapacak olanların en az 4 adet ticari olarak kayıtlı patentli edilmiş vasıtaya sahip olmalı ve Özmal çekici türü araçların katar ağırlıklarının toplamının 145 tondan az olmaması gerekir.

 3. L1 Yetki Belgesi için asgari kapasiteyi sağlayacak sayıda özmal taşıtların ilk başvuru ve faaliyet sürecince 20 yaşından büyük olmaması şarttır.Asgari kapasitenin dışında kaydedilecek / kiralanacak taşıtlar için yaş şartı aranmaz.  L1 belgesine sahip olan firma  bu belgenin kullanım hakkını yıllık olarak kiralayabilir.

  L1 yetki belgesine sözleşmeli/kiralık araç kaydedilebilmektedir. Ulaştırma Bakanlığınca belirlenmiş araç kiralama sözleşmesi formatına uygun hazırlanmış noter onaylı kiralama sözleşmesi ile sahip olunan özmal araç sayısının 20 katına kadar sözleşmeli araç eklenebilmektedir. 20 katını geçecek şekilde sözleşmeli araç kaydedilemez.

 4. K1 Belgesi almak yerine L1 Belgesi kiralayabilir miyim?
  L1 Yetki belgesinin Sahip olduğu yetkiler K1 belgesinin yetkilerini içerir. Şayet L1 yetki belgesi kiralarsanız Kiraladığınız Şirket tarafında size Araç Tanıtım Kartı verilir ve Karayolları İdaremeliğine göre Türkiye Geneli Ticari Yük Taşıma hakkına sahip olursunuz. Kantarda cezai harekâta natürel tutulmazsınız.
 5. K1 Belgesi Yerine Kullanılabilen L1 Belgesini Nasıl Kiralarım?
  Türkiye’nin En büyük Lojistik Şirketi Şampiyon Lojistik olarak Sizlere kontenjan meseleyi yaşamadan K1-L1 belgelendirme Hizmeti ile karşınızdayız.

  L1 belgesine Sahip olan Şirketimiz bu kasvette de nakliyatçılarımıza dayanak olmaktadır. Yıllık olarak kiralama hizmetimizde ödemeler peşin veya isteğinize bağlı olarak vadeli yapılmaktadır. Ödemelerde tahvil yok kefil yok kredi kartı yoktur.

 

L1 belgesi kiralama fiyatları

Ana Sayfa   Hakkımızda   Vizyonumuz   Misyonumuz   Bizden Haber  iletişim

2016 & 2021 Tüm Hakları Saklıdır. L1 Belgesi

L1 Belgesi  Bubble Tea   L1 belgesi kirala